Bransoletka męska blaszka z grawerem przeplatana 

59,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
Wybierz kolor sznurka
Dodaj grawer
Strona pierwsza
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol
Strona druga
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

Bransoletka męska z grawerem

Sznurkowa przeplatana bransoletka dla mężczyzny z blaszką, wykonana ze świetnej jakości stali szlachetnej. Bazą bransoletki jest bardzo wytrzymały sznurek, który jest mocno woskowany dzięki czemu nie mechaci się. Idealny prezent dla bliskiego nam mężczyzny daje nam możliwości personalizacji. Możemy stworzyć biżuterię którą bliska nam osoba będzie mogła nosić długie lata.

Personalizowana bransoletka męska z grawerem

Bransoletka podarowana w prezencie może być nie tylko biżuterią ale również pamiątką. Dwustronna blaszka sprawia, że mamy jeszcze więcej miejsca na wykonanie grawerunku. Możemy wygrawerować datę, imiona, życzenia lub sentencję dla bliskiego nam mężczyzny. Grawerunek napisu wykonywany jest tylko metodą mechaniczną, co daje nam gwarancje świetnej jakości i zachowania wyglądu przez długie lata. Bransoletkę możemy spersonalizować również pod kątem koloru blaszki i sznurka. Blaszkę mamy dostępną w 4 kolorach: złoto, różowe złoto, srebro oraz czerń. Natomiast sznurek możemy wybierać spośród całej gamy kolorów. Z pewnością wybierzemy coś dla naszego mężczyzny.

Dla kogo bransoletka męska z grawerem?

Biżuteria jest często wybierana na prezent, możliwość personalizacji bransoletki daje nam gwarancję udanego podarunku. Stal szlachetna z której wykonana jest blaszka, jest odporniejsza na ścieranie niż złoto czy srebro. Stal ta nawet po wielu latach wygląda na nową. Najważniejszą zaletą stali szlachetnej jest to, że jest antyalergiczna. Grawerunek wykonywany metodą mechaniczną daje nam gwarancje długoletniej pamiątki. Do pięknie zapakowanej bransoletki można również dobrać okazjonalną etykietę

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Blaszka
Wymiary
35mmx10mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Damska (szaro - różowy kartonik + różowa welurowa torebeczka)
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!

Zobacz także