Identyfikator dla kota z grawerem rybka de luxe 

49,00  Brutto
Dodaj grawer
Strona pierwsza
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol
Strona druga
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

Identyfikator dla kota

Zawieszka dla kota w kształcie rybki z błyszczącymi cyrkoniami, jest ozdobą z praktycznym zastosowaniem dla naszego pupila. Jeżeli kot jest wychodzący na zewnątrz z pewnością dobrym pomysłem jest zadbanie o jego bezpieczeństwo i zaopatrzenie go w zawieszkę z podanym naszym numerem telefonu. Daje nam to pewność, że jeżeli nasz kot zabłądzi, osoba która go znajdzie da nam znać o znalezieniu naszego pupila.

Dlaczego warto kupić identyfikator dla kota?

Dbając o dobro naszego kota, możemy skorzystać z możliwości grawerunku zawieszki. Z jednej strony możemy wygrawerować imię naszego pupila, a z drugiej strony podać numer kontaktowy, w razie znalezienia kota przez obcą osobę. Zdecydowanie zwiększa to możliwość znalezienia kota po zabłądzeniu. Każdy kto posiada kota, chce dla niego jak najlepiej i zapewnić mu jak największe bezpieczeństwo zwłaszcza, gdy przebywa poza domem.

Dla kogo jest identyfikator dla kota?

Zawieszka w kolorze srebrnym wykonana jest ze stali szlachetnej która jest antyalergiczna. Daje nam to gwarancje bezpieczeństwa skóry naszego zwierzaka. Szczególną zaletą stali szlachetnej jest odporność na czernienie, co jest ważne przy użytkowaniu zawieszki przez kota wychodzącego na dwór w różnych warunkach pogodowych. Mamy pewność, że zawieszka przez długi czas będzie wyglądała jak nowa i nie będzie wymagała od nas szczególnej pielęgnacji. Dzięki mechanicznej metodzie grawerunku, odpornej na ścieranie nie musimy się martwić, że z czasem np. nasz numer telefonu stanie się niemożliwy do rozczytania przez potencjalnego znalazce naszego kota. Dodatkowo ozdobiona cyrkoniami doda uroku pupilowi.

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Rybka
Wymiary
22mm x 14mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Welurowa szara torebeczka
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!

Zobacz także