Bransoletka siatkowa Story Charms chłopiec serce z grawerem dziewczynka 

144,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
kolor bazy story charms
Dodaj grawer
Tekst na serduszku
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

PayPo

Najwyższej jakości baza  wykonana ze stali szlachetnej. Idealnie dopasowana do uroczej zawieszki w kształcie serduszka jak również chłopczyka. Zawieszka jest wykonana ze stali szlachetnej, w 100% antyalergiczna – nie zawiera niklu, ani ołowiu.

Wygląda pięknie bez względu na upływający czas – nie ciemnieje, jest odporna na wodę i wyjątkowo wytrzymała. Jest też antyalergiczna, nie zawiera niklu, ani ołowiu.

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Serce
Wymiary
1 cm x od 16 do 22 cm
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Damska (szaro - różowy kartonik + różowa welurowa torebeczka)
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!