Zestaw bransoletek mama i córka serca z imieniem 

103,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze


Wybierz kolor zawieszki
Wybierz kolor sznurka
Dodaj grawer
Strona pierwsza (gotowa grafika)
Zmień czcionkę:
Strona druga serce duże
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol
Strona druga serce małe
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

* Brak możliwości wyboru rodzaju czcionki na stronie z gotową grafiką.

Bransoletka z zawieszką wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej – nie ciemnieje i nie uczula. Bazą jest bardzo wytrzymały sznurek o regulowanej długości – mocno woskowany, nie mechaci się. Napisy na zawieszce wykonywane są grawerunkiem mechanicznym, który sprawia, że są wyjątkowo trwałe i się nie ścierają.

Uroczy zestaw bransoletek dla mamy i córki, podkreślający wyjątkową więź między nimi. Składa się z dwóch bransoletek z zawieszkami w kształcie serduszek – większej dla mamy i mniejszej dla córki.

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Serce
Wymiary
21mm x 21mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Damska (szaro - różowy kartonik + różowa welurowa torebeczka)
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!