Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Adresówka dla psa to doskonały pomysł na wyjątkową i widoczną ozdobę dla naszego pupila. Specjalnie zaprojektowane identyfikatory będą nie tylko piękną biżuterią, ale także zabezpieczeniem przed utratą ukochanego czworonoga. Dzięki takiej adresówce dla psa bez trudu, a na pewno o wiele szybciej będzie można odzyskać zwierzę, które niespodziewanie się zgubiło..

Adresówka dla psa może zawierać dane kontaktowe z numerem telefonu właściciela, pod który będzie można zadzwonić i powiadomić go o odnalezieniu zwierzęcia. To najlepszy rodzaj zabezpieczenia dla nas i dla naszego czworonoga.

Identyfikator wykonany zostanie ze stali szlachetnej, która nie ciemnieje, będzie więc ozdobą trwałą i elegancką. Stal nie uczuli naszego pupila.

Adresówka dla psa usprawni komunikację pomiędzy właścicielem a osobą, która znajdzie zwierzę w momencie jego zaginięcia. Dzięki temu, że na adresówce dla psa będzie wygrawerowane jego imię ktoś, kto go znajdzie będzie mógł go uspokoić, przemawiając do niego po imieniu. Adresówka będzie również świadczyć o tym, że zwierzę nie jest bezpańskie i że na pewno ktoś go szuka i za nim tęskni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl