Bransoletka serce - prezent dla Mamy 

69,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
Wybierz kolor sznurka
Dodaj grawer
Strona pierwsza (gotowa grafika)
+
Wybierz grafikę
Strona druga (+ 3,00 zł brutto)
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

PayPo

* Brak możliwości wyboru rodzaju czcionki na stronie z gotową grafiką.

Zawieszka wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej – nie ciemnieje i nie uczula. Napis na niej wykonany jest grawerunkiem mechanicznym, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i się nie ściera. Baza bransoletki to bardzo wytrzymały sznurek o regulowanej długości – mocno woskowany, nie mechaci się.

Piękna bransoletka z zawieszką w kształcie serduszka dla teściowej. To doskonały prezent, którym możesz podziękować swojej nowej mamie za wychowanie Twojej drugiej połówki. Trzy kolory zawieszki i dwa wzory grawerunku do wyboru.

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Serce
Wymiary
20mm x 18mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Damska (szaro - różowy kartonik + różowa welurowa torebeczka)
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!