Biżuteria dziecięca

Aktywne filtry

Biżuteria dziecięca

Biżuteria dziecięca to świetny pomysł na prezent dla najmniejszych pociech. Do wyboru mamy bransoletki na sznurku i łańcuszku, oraz kolczyki. Z pewnością każda mała dziewczynka ucieszy się z takiego prezentu. Delikatne wzory idealnie będą pasować dla dziecka.

Personalizacja biżuterii dziecięcej

Spośród wielu rodzai bransoletek i kolczyków, możemy wybierać również wygląd biżuterii. Do wyboru mamy trzy kolory zawieszek: złoto, różowe złoto oraz srebro. Sznureczki i łańcuszki również wybieramy spośród wielkiej gamy kolorów. Dodatkowo zawieszki posiadają możliwość grawerunku nawet z dwóch stron. Możemy uwiecznić na zawieszce datę, imię lub sentencję kierowaną do dziecka. W ten sposób możemy wybrać biżuterię idealnie pod dziecko. Możliwość regulacji sznureczków i łańcuszków gwarantuje nam, że biżuteria będzie idealnie pasowała.

Dla kogo biżuteria dziecięca?

Dzięki dużej możliwości personalizacji biżuterii dziecięcej mamy pewność, że trafimy w gusta najmłodszych. Urocze i delikatne wzory z pewnością spodobają się małym dziewczynkom. Stal szlachetna z której wykonywana jest biżuteria, jest mocniejsza niż złoto czy srebro. Dzięki temu nie ściera się i nie czernieje. Daje to nam gwarancje zachowania świetnego wyglądu, nie wymagając od nas szczególnej pielęgnacji. Co ważniejsze stal szlachetna jest antyalergiczna, więc nie musimy się bać o bezpieczeństwo skóry najmłodszych. Metoda mechaniczna grawerowania daje nam gwarancje, że nawet w przypadku użytkowania przez żywiołowe dziecko, biżuteria będzie świetnie wyglądała mimo upływu czasu. Metoda ta daje nam grawerunek odporny na zarysowania.