Dedicante - Od serca

Wyjątkowa biżuteria z dedykacją, która sprawia, że czujesz się wyjątkowo.

Dlaczego Dedicante?

W Dedicante znajdziesz najpiękniejsze produkty ze stali szlachetnej, spośród których możesz wybrać prezent dla bliskiej osoby (lub dla siebie!) i wzbogacić go dodając spersonalizowany grawerunek – a wszystko to w przystępnej cenie, dostępnej dla każdej z nas. Tworząc naszą markę chcieliśmy dać Ci najwyższej jakości biżuterię, która nie tylko zatrzyma piękne chwile na zawsze, ale będzie także stanowiła delikatne uzupełnienie kobiecych stylizacji.

Anna Kowalska

Założycielka marki Dedicante

Filozofia marki

Od samego początku naszej działalności zależało nam na tym, aby każdy mógł podarować swoim najbliższym wyjątkowy prezent za niewielkie pieniądze. Dlatego oferujemy Ci najwyższą jakość i luksus zamknięte w biżuterii ze stali szlachetnej, która jest trwalsza niż srebro czy złoto. Otaczanie się pięknem wyraża się także w naszej obsłudze klienta – kochamy naszych klientów i dbamy o nich na każdym etapie zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Wysoka jakość

Nasze produkty zrobione są ze stali szlachetnej, która nie ściera się i nie ciemnieje, jest też ekologiczna i antyalergiczna.

Technologia

Personalizacja

Wybieraj spośród setek wariantów – postaw na ulubiony kolor i dopasuj grawerunek z dedykacją dla ukochanej osoby.

Przystępna cena

W Dedicante dostajesz pakowaną w luksusowe opakowanie biżuterię najwyższej jakości, która kosztuje naprawdę niewiele.

Nasz zespół

Kochamy naszych klientów i chcemy by zawsze byli zadowoleni z zakupów. Jesteśmy mili – nie bój się do nas zadzwonić lub napisać! :)

Masz pytania? Zadzwoń!

500010014

Kontakt