Filtracja

Bransoletki na sznurku

Aktywne filtry

Bransoletka na sznurku

Czy to możliwe, żeby być w posiadaniu biżuterii jakiej nie ma nikt inny? Sprawdzonym i chętnie wybieranym rozwiązaniem są bransoletki na sznurku z zawieszkami i grawerem. Na pewno zastanawiasz się dlaczego są tak wyjątkowe i co warunkuje ich niepowtarzalność. Przede wszystkim możesz stworzyć własną, unikatową kompozycję skrojoną na miarę swoich oczekiwań lub osoby, której chcesz zrobić prezent wybierając:

  • jeden z kilkunastu kolorów sznurka,
  • kształt i odcień zawieszki,
  • rodzaj graweru – na bransoletce może się znaleźć wymyślony przez Ciebie tekst lub grafika, zaczerpnięta z bazy naszych propozycji.

W myślach na pewno już powoli kreuje Ci się pomysł, jak będzie wyglądać Twoja wymarzona bransoletka na sznurku z grawerem lub taka, którą podarujesz bliskiej osobie. Jednak zanim wcielisz swoją koncepcję w życie, poznaj najważniejsze zalety tej subtelnej i ponadczasowej biżuterii.

Bransoletka na sznurku z zawieszkami – dla kogo i na jaką okazję?

Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez jakiegoś szykownego dodatku. Jednym z najczęściej wybieranych elementów garderoby jest bransoletka na sznurku z zawieszkami, która przede wszystkim pełni funkcję dekoracyjną, ale często jest również traktowana jako pamiątka kojarząca się z wyjątkowymi chwilami. Bransoletka na sznurku z grawerem podarowana od serca i upamiętniająca wyjątkową okazję zyska ogromną wartość sentymentalną. Powodów do obdarowania bliskiej osoby bransoletką ze specjalną dedykacją jest cała masa i mogą to być np. urodziny, rocznica ślubu, narodziny dziecka lub podziękowanie.

Bransoletka ze sznurka z grawerem i zawieszkami to cenny drobiazg, który docenią kobiety lubujące się w minimalistycznej, lekkiej i pasującej do wszystkiego biżuterii. Ze względu na jej subtelną formę z powodzeniem podarujesz ją młodszej siostrze, mamie, ale również i babci. Panie, które są na bieżąco z najnowszymi trendami będą zachwycone tak stylowym prezentem. Bransoletka choć delikatna i lekka jest idealna nie tylko na lato. Ze względu na uniwersalne wzornictwo może być noszona przez cały rok i przy każdej stylizacji będzie stanowić ciekawy akcent.

Prezent w formie bransoletki na sznurku z grawerem i zawieszkami możesz zrobić również sobie. Co powiesz na to, żeby stworzyć swój własny różnokolorowy zestaw? Twoją rękę mogą ozdobić bransoletki z zawieszkami, na których zostanie zaklęta historia złożona z najważniejszych wydarzeń z życia. Daty, o których nie chcesz zapomnieć, imiona ukochanych osób lub Twoje życiowe motto – już wiesz, co pojawi się na wybranych przez Ciebie zawieszkach?

Dlaczego warto wybrać bransoletkę na sznurku z grawerem?

Na rynku dostępne są niezliczone ilości wzorów bransoletek na sznurku, jednak czy szukasz takiej, która będzie tylko zwykłą ozdobą? Wybierz bransoletkę wykonaną ze sznurka łączącą w sobie to, co najlepsze – piękny wygląd i osobiste przesłanie.

Bransoletki na sznurku, których bazą jest sznurek wyróżniają również praktyczne zalety:

  • napisy na zawieszkach są grawerowane mechanicznie – nie ścierają,
  • woskowany sznurek zapewnia trwałość,
  • możliwość regulowania rozmiaru obwodu,
  • stal szlachetna jest odporna na korozję i nie uczula.

Pomóż przetrwać wspomnieniom wybierając dla najbliższych wyjątkowy podarunek – bransoletkę z jedynym w swoim rodzaju napisem, symbolizującą miłość, sympatię lub przyjacielskie nierozerwalne więzi.