Filtracja

Bransoletki na sznurku

Aktywne filtry

Bransoletka na sznurku

Czy to możliwe, żeby być w posiadaniu biżuterii jakiej nie ma nikt inny? Sprawdzonym i chętnie wybieranym rozwiązaniem są bransoletki na sznurku opatrzone uroczymi zawieszkami. Na pewno zastanawiasz się dlaczego są tak wyjątkowe i co warunkuje ich niepowtarzalność. Przede wszystkim możesz stworzyć własną, unikatową kompozycję skrojoną na miarę swoich oczekiwań lub osoby, której chcesz zrobić prezent wybierając:

  • jeden z kilkunastu kolorów sznurka,
  • kształt i odcień zawieszki,
  • rodzaj graweru – na bransoletce może się znaleźć wymyślony przez Ciebie tekst lub grafika, zaczerpnięta z bazy naszych propozycji.

W myślach na pewno już powoli kreuje Ci się pomysł, jak będzie wyglądać Twoja wymarzona bransoletka na sznurku lub taka, którą podarujesz bliskiej osobie. Jednak zanim wcielisz swoją koncepcję w życie, poznaj najważniejsze zalety tej subtelnej i ponadczasowej biżuterii.

Bransoletka na sznurku – dla kogo i na jaką okazję?

Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez jakiegoś szykownego dodatku. Jednym z najczęściej wybieranych elementów garderoby jest bransoletka, która przede wszystkim pełni funkcję dekoracyjną, ale często jest również traktowana jako pamiątka kojarząca się z wyjątkowymi chwilami. Bransoletka na sznurku podarowana od serca i upamiętniająca wyjątkową okazję zyska ogromną wartość sentymentalną. Powodów do obdarowania bliskiej osoby bransoletką ze specjalną dedykacją jest cała masa i mogą to być np. urodziny, rocznica ślubu, narodziny dziecka lub podziękowanie.

Bransoletka ze sznurka to cenny drobiazg, który docenią kobiety lubujące się w minimalistycznej, lekkiej i pasującej do wszystkiego biżuterii. Ze względu na jej subtelną formę z powodzeniem podarujesz ją młodszej siostrze, mamie, ale również i babci. Panie, które są na bieżąco z najnowszymi trendami będą zachwycone tak stylowym prezentem. Bransoletka choć delikatna i lekka jest idealna nie tylko na lato. Ze względu na uniwersalne wzornictwo może być noszona przez cały rok i przy każdej stylizacji będzie stanowić ciekawy akcent.

Prezent w formie bransoletki na sznurku możesz zrobić również sobie. Co powiesz na to, żeby stworzyć swój własny różnokolorowy zestaw? Twoją rękę mogą ozdobić bransoletki z zawieszkami, na których zostanie zaklęta historia złożona z najważniejszych wydarzeń z życia. Daty, o których nie chcesz zapomnieć, imiona ukochanych osób lub Twoje życiowe motto – już wiesz, co pojawi się na wybranych przez Ciebie zawieszkach?

Dlaczego warto wybrać bransoletkę na sznurku?

Na rynku dostępne są niezliczone ilości wzorów bransoletek na sznurku, jednak czy szukasz takiej, która będzie tylko zwykłą ozdobą? Wybierz bransoletkę wykonaną ze sznurka łączącą w sobie to, co najlepsze – piękny wygląd i osobiste przesłanie.

Bransoletki na sznurku, których bazą jest sznurek wyróżniają również praktyczne zalety:

  • napisy na zawieszkach są grawerowane mechanicznie – nie ścierają,
  • woskowany sznurek zapewnia trwałość,
  • możliwość regulowania rozmiaru obwodu,
  • stal szlachetna jest odporna na korozję i nie uczula.

Pomóż przetrwać wspomnieniom wybierając dla najbliższych wyjątkowy podarunek – bransoletkę z jedynym w swoim rodzaju napisem, symbolizującą miłość, sympatię lub przyjacielskie nierozerwalne więzi.