Filtracja

Bransoletki

Aktywne filtry

Bransoletka z imieniem

Wiele osób lubi otaczać się przedmiotami, które mają ogromną wartość sentymentalną, ponieważ przypominają im o wyjątkowych życiowych momentach. To mogą być różnego rodzaju drobiazgi, ale bardzo często pamiątki stanowi biżuteria, która została podarowana przez kogoś bliskiego. Jeżeli jest ktoś z kim łączą Cię wyjątkowe więzi i chciałbyś mu sprezentować odrobinę szczęścia, wybierz bransoletkę z imieniem. Spersonalizowana biżuteria, a szczególnie piękna bransoletka z imieniem, będzie symbolem Waszej niepowtarzalnej i bliskiej relacji.

Jaką wybrać bransoletkę z imieniem?

Kiedy szukasz odpowiedniego prezentu oczekujesz szerokiej palety propozycji. Decydując się na bransoletkę z imieniem od Dedicante, dostajesz gwarancję, że znajdziesz model dopasowany do gustu odbiorczyni niespodzianki. Sprawdź, która z bransoletek sprawi jej najwięcej radości.

  • Bransoletka ze sznurka w ulubionym kolorze to jedna z propozycji. Przypadnie do gustu tym paniom, które lubią subtelne dodatki. Można ją bez przeszkód dopasować do każdego ubioru.
  • Bransoletka siatkowa zdecydowanie spodoba się amatorkom oryginalnych błyskotek. Baza wykonana ze stali szlachetnej ma formę gęstej siateczki, na której zostanie zamocowany charms z napisem.
  • Bransoletka z koralików, których ponadczasowy perłowy blask dodaje elegancji. Pastelowe kolory pozwolą poczuć się modnie i wyjątkowo.
  • Bransoletka na łańcuszku jest bardzo dziewczęca i delikatna. Z powodzeniem może być noszona na co dzień lub zakładana do wyjściowych kreacji.

Napis, a więc imię np. obdarowanej osoby, wygrawerujemy na zawieszce ze stali szlachetnej dołączonej do bransoletki. Wykonamy go mechanicznie, więc będzie trwały i nie zetrze się nawet wtedy, gdy bransoletka będzie noszona codziennie.

Dlaczego bransoletka z imieniem?

Bransoletki z imieniem, choć są bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu, to łączy je wiele wspólnych zalet. Przede wszystkim są wykonane z lekkich oraz wysokiej jakości materiałów, więc nosi się je w pełni komfortowo i charakteryzują się znakomitą trwałością. Oto dlaczego jeszcze warto wybrać bransoletkę z imieniem:

  • ma dużą wartość sentymentalną, przypomina o istotnym wydarzeniu,
  • możesz wybrać dowolny model, kolor bazy, kształt zawieszek,
  • dołączone zawieszki nie rdzewieją i nie uczulają,
  • posiada regulowany obwód, więc dopasuje się do ręki.

Unikatowa bransoletka z imieniem będzie wspaniałą ozdobą - niezbędnym atrybutem stylowej kobiety.

Kiedy podarować bransoletkę z imieniem?

Zastanawiasz się, podczas jakiej okazji można wręczyć bransoletkę z imieniem? Według nas każdy moment jest dobry na robienie prezentów, ponieważ miło jest dostawać upominki nawet bez specjalnego święta. Jednak warto wykorzystać szansę i wręczyć bransoletkę w trakcie najbliższych urodzin, imienin czy rocznicy ślubu. Odbiorczynią niepowtarzalnej pamiątki może być żona, mama, babcia, siostra, przyjaciółka lub inna ważna dla Ciebie kobieta. Do wyboru masz kilka modeli bransoletek, więc na pewno uda Ci się dopasować taką, która będzie strzałem w dziesiątkę.