Filtracja

Bransoletki Story Charms

Aktywne filtry

Bransoletki charms

Charmsy to fenomenalna biżuteria. To niesamowita bransoleta, która została stworzona z myślą o potrzebach kobiet. Biżuteria Charms to srebrna lub złota bransoletka, do której możesz wybrać i doczepić wiele przepięknych zawieszek. Bransoletki Charms stanowi wygodne rozwiązanie, które wyzwoli nieskończoną kreatywność i wyobraźnię. Dzięki nim w łatwy sposób wyrazisz, to co czujesz i to, co ci się podoba. Zapoznaj się z ofertą, bogatą w popularne kategorie, poznaj charakter zawieszek i baw się modą razem z nami!

Bransoletki charms - personalizacja

Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom. Każda zawieszka Charms może zostać spersonalizowana, dzięki czemu klienci mają możliwość dopasować biżuterię do swojego gustu i wyrazić swoją osobowość.

Jakie elementy wybrać, aby stworzyć swoją unikatową bransoletkę Charms?

  • Materiał

Bransoleta oraz zawieszki są wykonane z bardzo trwałej stali nierdzewnej, którą możesz wybrać w kolorze srebra lub złota. Niektóre zawieszki dodatkowe są zdobione w ozdobne sztuczne kamienie imitujące przepiękne diamenciki.

  • Baza bransoletki Story charms

Dedicante stworzyło kolekcje wygodnych pasków ze skóry ekologicznej o czterech kolorach; róż, beż, szary i czarny, oraz eleganckie bransolety ze stali szlachetnej dostępne w odcieniach złota, srebra, różowego złota i czarnym. Każdy z pasków ma prostą regulację, dzięki której dopasujesz biżuterię niezależnie od obwodu nadgarstka.

  • Kształt Story charms

Story Charms są to ozdobne nakładki w kształcie serca, napisu lub skrzydeł. Na naszej stronie internetowej jest ogromny wybór nakładek i zawieszek. Dzięki tak szerokiej ofercie możesz wybrać swoje ulubione kształty zawieszek niezależnie od okazji.

  • Dodaj osobisty napis i grafikę na blaszce zawieszki

Napis można wygrawerować niezależnie od wielkości zawieszki. Grawer może być imieniem, datą, sentencją i dedykacją. Możesz zamieścić każdy niesamowity pomysł. Z nami wiesz, że prezent będzie pasował do każdej okazji. Grawerunek wykonujemy precyzyjnie i czytelnie bez względu na wielkość liter. Każda dostawa jest realizowana szybko. Grawerowanie jest dla nas przyjemnością.

Dla kogo bransoletki charms?

Bransoletka zdobione charmsami to idealny prezent dla każdej kobiety niezależnie od wieku, wyglądu, czy zawodu, jaki wykonuje. Produkty Charms bez problemu możesz dopasować do siebie, do swojego, jak i innego gustu i charakteru. Jeżeli masz przyjaciółkę, siostrę lub mamę, dla której musisz kupić prezent, jesteś w odpowiednim sklepie. Koniecznie zapoznaj się z zawartością naszej strony i wybierz bransoletę w kolorze złota typu mesh.

Jest to przepiękna bransoletka, która będzie twoim pierwszym krokiem w tworzeniu biżuterii Story Charms. W menu na naszej stronie z łatwością odnajdziesz zawieszki w kształcie liter, z których ułożysz imię jubilatki. Zobacz piękne nakładki, które mogą symbolizować przyjaźń albo przypominać ci wesołe chwile spędzone z każdą ważną osobą w twoim życiu, której chcesz podarować tak wyjątkowy prezent.

Dlaczego warto mieć bransoletkę i charmsy?

Wysoka jakość materiałów to nie jedyny atut, jaki posiadają nasze bransoletki charms. Nie ma wątpliwości, bransoletki mają dużą wartość sentymentalną, przypominają o istotnych wydarzeniach, upamiętnisz w prosty sposób najważniejszy dzień w swoim życiu lub Twojej bliskiej osoby. Dzięki zawieszkom tworzysz historię, w końcu to Story Charms!

Największą zaletą bransoletek Story Charms, jest szeroki wybór rodzaju i estetyki wykończenia bransoletek. Możesz wybrać dowolny model, kolor bazy i kształt zawieszek. Kolejną istotną zaletą jest zawieszka. Blaszka zawieszki jest wykonana ze stali szlachetnej. Jest to materiał, który nie uczula i nie podrażnia skóry.

Podaruj biżuterię Dedicane w prezencie

Każda z nas marzy o złotej bransolecie z przepięknymi, niepowtarzalnymi ozdobami. Nie mogliśmy sobie pozwolić na to, aby zabrakło jej w naszym asortymencie. Podaruj sobie w prezencie lub komuś bliskiemu tę niesamowitą biżuterię Story Charms. Każda biżuteria Dedicante jest wykonana z należytą starannością, a materiał wybieramy tak, aby zachować jej wysoką jakość. Cena jest rewelacyjna i adekwatna do naszych produktów. Otwórz wyobraźnię razem z Dedicante i stwórz niepowtarzalne bransoletki charms.