Jak pakujemy?

Dowiedz się więcej o naszych wyjątkowych opakowaniach

Z dbałością o każdy szczegół

Biżuterię Dedicante pakujemy w eleganckie opakowania  w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym - unisex oraz różowym - damskim.  W szczegółach każdego produktu znajdziesz informację  o wersji opakowania. Breloczki pakujemy w czarne pudełko, natomiast  identyfikatory dla zwierząt wysyłamy w szarym welurowym etui.

Oczywiście, na Twoją prośbę możemy zmienić kolor opakowania, wystarczy, że napiszesz o tym w uwagach klienta przy zamówieniu.

W związku z tym, że nasze produkty są bardzo często wybierane na prezent, zadbaliśmy o wysoką jakość opakowań oraz ich niepowtarzalny wygląd. Oprócz tego, że pudełko przyciąga wzrok, doskonale sprawdzi się do przechowywania biżuterii lub innych drobiazgów, a welurowe etui może posłużyć jako mini-kosmetyczka.

Wersje opakowan

Idealne na prezent

Zadbaliśmy o to, abyście mieli możliwość zakupu prezentu gotowego do wręczenia. Dlatego istnieje możliwość dokupienia eleganckiej papierowej torebeczki. Ponadto do każdego zamówienia dodajemy drobny upominek oraz certyfikat jakości wraz z instrukcją pielęgnacji naszej biżuterii. Przesyłki wysyłamy dokładnie zabezpieczone, aby opakowanie dotarło w nienaruszonym stanie.

Opakowania wizualizacja