Filtracja

Dla młodej mamy

Aktywne filtry

Prezent dla przyszłej mamy

Wyczekiwanie pojawienia się na świecie upragnionego dziecka to wyjątkowy i wzruszający czas dla każdej mamy. Jeśli razem przeżywacie te wyjątkowe chwile, przygotuj miłą niespodziankę – piękny prezent dla przyszłej mamy ze spersonalizowaną dedykacją. Chcesz zaskoczyć żonę, siostrę, przyjaciółkę oczekującą dziecka? Wybierz trwałą i elegancką biżuterię, którą będzie mogła zakładać codziennie, aby wspominać najpiękniejsze momenty w życiu każdej przyszłej mamy.

Jaką biżuterię wręczyć przyszłej mamie w prezencie?

Zadbaliśmy o to, aby biżuteria dla świeżo upieczonej mamy była zarówno piękna, jak i wygodna w noszeniu. W naszej kolekcji dla przyszłej mamy znajdziesz subtelne naszyjniki i bransoletki z oryginalnymi zawieszkami będące symbolem powitania malucha. Przykładem może być naszyjnik miś na łańcuszku, który w delikatny sposób akcentuje wyjątkowe okoliczności. Zawieszony na szyi rozczuli młodą mamę i doda jej dziewczęcego uroku.

Lekka i estetyczna biżuteria to również bransoletki, które także świetnie spiszą się jako unikatowy prezent dla przyszłej mamy. Pamiątkowe bransoletki stworzone na bazie sznureczków możesz dowolnie dobrać pod względem koloru. Jasny odcień fioletu, różu, beżu bądź biel doskonale oddają charakter wydarzenia jak np. bransoletka serce ze stópkami. Rozważając kolorystykę, warto wziąć pod uwagę również upodobania kobiety, która na co dzień będzie nosić bransoletkę.

Prezent dla przyszłej mamy — najpiękniejsze motywy biżuterii

Biżuteria, którą wręczysz przyszłej mamie, powinna wpisywać się w atmosferę, jaka towarzyszy oczekiwaniu na dziecko. Podkreślić ją można formą zawieszki dołączonej do bransoletki lub naszyjnika. Do najchętniej wybieranych motywów zawieszek należą wózki, misie, serduszka, stópki czy słoniki. Każdy z tych uroczych wzorów idealnie sprawdzi się jako pamiątka, która po wielu latach przypomni klimat tych miesięcy przepełnionych radością.

Każdy z wyżej wymienionych kształtów jest uniwersalny i pasuje zarówno do chłopczyka, jak i dziewczynki. Jeśli jednak chcesz podkreślić różnicę, wybierz odpowiedni kształt zawieszki i adekwatny napis tak jak w tym modelu – bransoletka chłopiec.

Personalizacja prezentu dla młodej mamy

Elementem, którego nie może zabraknąć, jest indywidualna dedykacja, którą naniesiemy na zawieszkach metodą laserową. Nowoczesna technologia grawerowania gwarantuje niezawodną wytrzymałość — napis jest odporny na ścieranie, więc można cieszyć się jego nienaruszoną strukturą.

Precyzyjny kształt liter oraz małych grafik oddaje piękno biżuterii, natomiast osobisty napis emocje związane z narodzinami dziecka. Jedną stronę zawieszki pokryje gotowa grafika, natomiast drugą kompozycja Twojego pomysłu. Może składać się na nią imię dziecka i zestaw niewielkich symboli takich jak serduszka, słoniki, kokardki czy motylki.

Dlaczego prezent dla przyszłej mamy w formie biżuterii to dobry pomysł?

Prezent dla młodej mamy w ślicznym pudełku w słodkim różowym kolorze sprawi, że upominek zostanie przyjęty ze wzruszeniem. Doskonała oprawa i znajdująca się w jej wnętrzu spersonalizowana biżuteria sprawią młodej mamie ogromną radość. Dla kobiety spodziewającej się dziecka warto zamówić podarunek w formie biżuterii ze względu na:

  • pomysłowe motywy perfekcyjnie oddające nastrój towarzyszący oczekiwaniu na narodziny dziecka,
  • precyzyjne wykonanie i zastosowanie stali szlachetnej sprawiające, że biżuteria jest bardzo trwała,
  • dołączone ozdobne opakowanie, które podkreśla luksusowy wygląd naszyjników i bransoletek.

Jaki jest najlepszy sposób, aby wywołać uśmiech na twarzy przyszłej mamy? Oryginalny prezent nawiązujący do narodzin maluszka, który jednocześnie jest piękną ozdobą upiększającą stylizację.