Filtracja

Baby shower / narodziny dziecka

Aktywne filtry

Bransoletka dla przyszłej mamy

Bransoletki to ozdoby uwielbiane niemal przez wszystkie kobiety, ponieważ w delikatny sposób podkreślają urodę. Biżuteria na rękę może pełnić nie tylko funkcję ozdoby, która urozmaica ubiór, ale często jest także cennym talizmanem, który kojarzy się z najbardziej istotnymi wydarzeniami z życia. Jedną takich z okazji, idealną do wręczenia bransoletki, są narodziny dziecka. Jeżeli szukasz pomysłu, jak pogratulować przyszłej mamie, sprawdź propozycje subtelnej spersonalizowanej biżuterii od Dedicante.

Bransoletkę dla młodej mamy - jaką wybrać?

Bransoletka dla przyszłej mamy, oprócz tego, że musi pięknie prezentować się na dłoni, powinna być lekka i wygodna w noszeniu. Wiemy o tym dobrze, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji, które spełniają te wymagania. Jedną z nich jest, ciesząca się dużą popularnością, bransoletka ze sznurka, którą możesz zamówić w dowolnie wybranym kolorze. Jest idealna dla kobiet, które lubią nowoczesne i minimalistyczne dodatki.

Do wyboru są również bransoletki z koralików, których perłowy blask dodaje elegancji i kolorytu do ulubionej kreacji. Można je nosić codziennie i w każdych okolicznościach, ponieważ nie obciążają ręki i nie przeszkadzają. Bransoletka koralikowa jest bardziej zdecydowana w formie niż sznurkowa, więc przypadnie do gustu mamie, która lubi zdecydowane ozdoby.

Praktyczny aspekt biżuterii jest bardzo ważny, ale należy podkreślić przede wszystkim jej wartość sentymentalną. Uzyskujemy ją dołączając do każdej bransoletki połyskującą zawieszkę, na której powierzchni znajduje się napis dedykowany bliskiej osobie. Jeżeli adresatką prezentu jest przyszła mama, może to być np. imię wyczekiwanego potomka.

Bransoletka na Baby Shower

Zastanawiasz się jaki moment będzie najlepszy, aby wręczyć bransoletkę przyszłej mamie? Coraz większy rozgłos zyskują przyjęcia Baby Shower i to jest znakomita okazja do tego, by podarować ponadczasową pamiątkę jaką jest bransoletka. Zaproszeni goście zapewne będą obsypywać młodą mamę pieluszkami, ubrankami i innymi praktycznymi akcesoriami dla dziecka, więc bądź oryginalny zaopatrz się w unikatowy prezent – spersonalizowaną bransoletkę z zawieszką dla mamy. Taka pamiątka pozostanie z obdarowaną już na stałe, a kto wie, może z czasem stanie się własnością już dorosłego dziecka.

Dlaczego wybrać bransoletkę z zawieszką

Rozglądając się za prezentem dla przyszłej mamy zawsze warto brać pod uwagę jak najwięcej wytycznych. Ważne jest, by podarunek był funkcjonalny, efektowny i sprawiał, że w jej oku pojawi się łza wzruszenia. Przeglądając ofertę bransoletek pamiętaj o ich najważniejszych zaletach:

  • wygrawerujemy na zawieszce spersonalizowany napis i grafikę,
  • możesz tworzyć różne kombinacje kolorystyczne - bazy bransoletek i zawieszki dostępne są w różnych kolorach,
  • stosujemy najlepsze materiały w tym stal szlachetną, która nawet po wielu latach wygląda jak nowa,
  • oferujemy duży wybór zawieszek w różnych kształtach – aniołek, miś, serduszko i wiele innych.

Bransoletka z dedykacją dla przyszłej mamy do drobiazg o wielkiej wartości, przypominający jedną z najpiękniejszych chwil – wyczekiwanie na pojawienie się na świecie małego człowieka.