Filtracja

Osiemnastka

Aktywne filtry

Bransoletka na 18 urodziny

Wybór prezentu dla nastolatka nie należy do zadań najłatwiejszych, szczególnie kiedy na horyzoncie pojawiają się 18 urodziny... Wkroczenie w dorosłość to szczególna okazja, którą trzeba należycie upamiętnić, jednak jak wybrać trafioną niespodziankę, kiedy młodzież w tym wieku ma specyficzne upodobania? Rozwiązaniem uniwersalnym, które sprawdzi się w każdej sytuacji jest biżuteria, a dokładniej bransoletki. Można je podarować zarówno dziewczynie jak i chłopakowi, wystarczy dobrać odpowiedni wzór oraz spersonalizowaną dedykację zamieszczoną na połyskującej zawieszce.

Bransoletka na 18 - jaką wybrać?

Już wiesz, że młody solenizant otrzyma od Ciebie na osiemnastkę bransoletkę, pozostaje Ci jedynie wybrać rodzaj ozdoby. Naszą propozycją są dyskretne bransoletki sznurkowe z dedykacją, które pasują do wszystkiego, więc znakomicie wkomponują się również w młodzieżowy styl. Masz wolną rękę co do tego, jaki kolor będzie miała bransoletka-niespodzianka. Sznurki dostępne są w wielu odcieniach, więc z powodzeniem skomponujesz biżuterię idealnie pasującą do upodobań nastolatka.

Bransoletki tego typu są bardzo wytrzymałe, ponieważ tworzymy je ze specjalnego woskowanego sznurka. Jest bardzo mocny i co istotne nie zmechaci się, również wtedy, gdy biżuteria jest noszona codzienne. Poza tym rozmiar bransoletki można swobodnie regulować, więc z łatwością dopasują się do obwodu każdej ręki. Lekkie, nowoczesne i subtelne bransoletki sznurkowe to dodatek, który podkreśli styl i pozwoli wyróżnić się z tłumu.

Bransoletka na 18 dla dziewczyny i chłopaka

Bransoletki w wersji damskiej i męskiej, choć podobne do siebie to jednak inne. Czym się zatem różnią? W przypadku bransoletki damskiej grawer zamieszczony zostanie na zawieszce, natomiast na tej przeznaczonej dla chłopaka – napis ozdobi podłużną blaszkę. Przed Tobą ważne zadanie, a więc wybór sentencji, która zostanie wygrawerowana na bazie ze stali szlachetnej. Inspiracje znajdziesz wśród przygotowanych przez nas projektów lub możesz również podzielić się własnym pomysłem. Pamiętaj, wręczasz bransoletkę z myślą, że będzie pamiątką na całe życie, więc stwórz kompozycję, dzięki której obdarowany poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Dlaczego warto wybrać bransoletkę na 18 urodziny

Powodów, by na 18 urodziny wybrać bransoletkę z grawerem jest wiele. To nie tylko zwykła ozdoba, którą zakłada się, by upiększyć ubiór, ale przede wszystkim nosi się ją z sentymentu. Bransoletka przywołuje emocje i symbolizuje przełomowy moment w życiu – osiągnięcie pełnoletności. Warto wybrać bransoletki sznurkowe, ponieważ:

  • spersonalizowany napis sprawia, że są niepowtarzalne,
  • z biegiem czasu nie stracą swojego uroku – są bardzo trwałe,
  • możesz stworzyć własną kombinację - dostępne różne kolory sznureczków i zawieszek do wyboru,
  • są wykonane z solidnych materiałów,
  • nie obciążają ręki i nosi się je bardzo wygodne,
  • do bransoletki zostanie dołączone ozdobne opakowanie.

Bransoletka na 18 urodziny to wyjątkowa pamiątka, która będzie już zawsze przypominać o hucznym wejściu w dorosłe życie.