Filtracja

Dla pupila

Aktywne filtry

Adresówka dla psa

Zdarzyło Ci się, że podczas spaceru straciłeś z pola widzenia swojego psa? Tym razem się znalazł, ale co jeśli następnym razem oddali się zainteresowany np. innym psem i nieszczęśliwie się zgubi? W takim wypadku adresówka dla psa może okazać się niezawodna. Ten niepozorny gadżet sprawi, że Twój zwierzak będzie bezpieczniejszy i w momencie zaginięcia, zwiększają się jego szanse na powrót do domu. Identyfikator na szyi psa zauważony przez znalazcę, będzie nośnikiem niezbędnych informacji o właścicielu.

Identyfikator dla psa - jaki wybrać?

Każdy opiekun lubi rozpieszczać swojego pupila, a miłość wobec niego można okazać, kupując mu oryginalny i praktyczny identyfikator ze stali szlachetnej. W naszej ofercie produktów znajdziesz całą gamę pięknych zawieszek, które dobierzesz pod względem formy do charakteru czworonoga. Sprawdź, w jaki sposób spersonalizować adresówki dla psów, aby zyskać niepowtarzalny efekt.

  • Kształt identyfikatora

Do wyboru masz wiele ciekawych wzorów stalowych zawieszek. Do obroży psa będziesz mógł przyczepić np. klasyczne kółeczko lub zawieszkę o nieco bardziej fantazyjnym kształcie - kostkę lub serduszko. Zawieszka stanowi bazę pod grawerunek, który jest ważną częścią personalizacji identyfikatora.

  • Kolor zawieszki

Barwę zawieszki dopasujesz do koloru obroży lub szelek. Nasz sklep oferuje identyfikatory w kolorze srebrnym oraz żółte i różowe złoto. Każdy z tych odcieni prezentuje się bardzo stylowo, co w połączeniu z połyskiem daje niezwykle elegancki efekt.

Zawieszki w zależności od wybranej opcji mogą być jednolite lub mieć ozdobne wycięcie w kształcie psiej łapki. Identyfikatory występują również w wersji de lux, czyli ozdobione uroczymi cyrkoniami, dzięki którym Twój pies będzie prezentował się jeszcze bardziej ujmująco.

Co wygrawerować na identyfikatorze?

Grawer na identyfikatorze to element niezbędny, ponieważ obejmuje podstawowe dane, które mają ułatwić powrót psa do domu w przypadku zaginięcia. Ważne informacje, jakie możemy wygrawerować na zawieszce to imię psa, numer telefonu właściciela lub opcjonalnie adres. Napis wykonany metodą mechaniczną jest trwały i nie ma ryzyka, że zetrze się w wyniku korzystania. Oferujemy dwustronny grawerunek, więc zmieści się na zawieszce również mała grafika przedstawiająca np. schematyczny rysunek psa, koniczynkę, serduszko lub inny symbol wybrany z naszej bazy gotowych wzorów.

Dlaczego warto zamówić adresówkę ze stali szlachetnej?

Stal szlachetna to doskonały materiał do wyrobu biżuterii, więc można z niej również wykonać wysokiej jakości eleganckie zawieszki dla zwierząt. Oczywiście nie tylko wygląd się liczy, ale również aspekt praktyczny. Większość psów jest znana ze swojej ciekawskiej natury i nieokiełznanej chęci do biegania oraz buszowania po zaroślach, dlatego adresówki dla psa powinny być bardzo trwałe i nie do zniszczenia.

Identyfikator ze stali dla czworonoga ma wiele zalet:

  • nie wywołuje alergii, więc jest bezpieczny dla skóry zwierzęcia,
  • charakteryzuje się dużą wytrzymałością - odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • ma optymalne wymiary i jest lekki, dzięki czemu nie przeszkadza pupilowi podczas spacerów,
  • jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych - nie rdzewieje i nie czernieje.

Kto powinien kupić identyfikator dla psa?

Zakup adresówki to inwestycja w bezpieczeństwo pupila, dlatego każdy właściciel posiadający psa lub kota powinien zaopatrzyć je w identyfikatory z imieniem. Szczególnie powinni o to zadbać opiekunowie zwierząt, które nie zawsze chodzą na smyczy, przez co można je szybko stracić z oczu. Dzięki błyszczącej adresówce pies będzie widoczny z daleka, a przypadku zaginięcia szybciej wróci do domu. Adresówka dla psa to wspaniały prezent dla Twojego czworonożnego przyjaciela.