Naszyjniki

Aktywne filtry

Naszyjnik dla przyszłej mamy

Naszyjnik to wspaniały prezent dla przyszłej mamy, gdyż będzie świetną pamiątką z dnia, w którym powitała swoje maleństwo na świecie. Taki drobny upominek, niezwykle cenny pod względem sentymentalnym, jest symbolem miłości, jaka łączy matkę i dziecko, ale również stanowi potwierdzenie bliskiej relacji jak istnieje między Tobą a obdarowaną kobietą. Narodziny dziecka to radosny czas i możesz podsycić to szczęście jeszcze bardziej, ofiarowując młodej mamie naszyjnik, na którym zostaną zapisane czułe i osobiste słowa.

Naszyjnik dla młodej mamy — jaki wybrać?

Naszyjnik to idealny prezent dla przyszłej mamy, ale wybór właściwego modelu zależy od upodobań kobiety, która będzie go nosić. Rzeczy, które musisz rozważyć to kształt zawieszki oraz rodzaj naszyjnika. Ciekawą propozycją jest naszyjnik serce ze stópkami Baby Shower na kulkowym łańcuszku. Wiemy, że każda z kobiet ma własny gust, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również łańcuszki na klasycznych oczkach lub na tzw. żyłce. Optymalny wariant zaznaczysz po wybraniu danego modelu naszyjnika.

Wśród kobiecych naszyjników dla młodych mam znajdziesz również opcję z czarnymi koralikami. Drobne, lekko połyskujące czarne paciorki bardzo ładnie kontrastują ze skórą i jasnymi ubraniami. Zobacz, jak prezentuje się w pełni okazałości naszyjnik kółko na czarnych koralikach metryczka. Taki naszyjnik odzwierciedli styl i osobowość młodej mamy, która uwielbia modne dodatki. Warte uwagi są również naszyjniki z białymi perełkami dedykowane paniom preferującym jaśniejsze ozdoby. Perełki pięknie komponują się ze złotymi lub srebrnymi detalami. Wybierz naszyjnik perełkowy serce metryczka i sprawdź, które zestawienie kolorowe spodoba się przyszłej mamie.

Co wygrawerować na naszyjniku przyszłej mamy?

Jest wiele rzeczy, które możemy wygrawerować na wybranym przez Ciebie naszyjniku dla przyszłej mamy. Możemy umieścić na nim m.in. imię dziecka, datę i godzinę urodzenia, a więc zestawienie najważniejszych informacji o dziecku. Nanosząc je na ślicznej zawieszce, zyskujesz prezent, który na pewno wzruszy młodą mamę i może nim być np. naszyjnik serce metryczka. Zawieszka naszyjnika dodatkowo udekorowana małym obrazkiem przedstawiającym noworodka ze smoczkiem sprawi, że na twarzy obdarowanej mamy na pewno pojawi się uśmiech i łza wzruszenia.

<p.Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz kompletny produkt z zapewnioną gotową grafiką, ale również możliwością dodania grawerunku własnego pomysłu. Jedną stronę zawieszki uświetni napis “Witaj na świecie maluszku”, “Little Boy” czy “Baby Girl”, natomiast drugą Twoja dedykacja, którą wpiszesz w konfiguratorze produktu. Tak powstanie naszyjnik, który skomponujesz, zestawiając ze sobą poszczególne elementy.

Przesłanie nawiązujące do wydarzenia, solidny i trwały grawer, kroje liter, które wyglądają elegancko i są czytelne. Nasze naszyjniki dla młodych mam są dopracowane pod każdym względem, aby zachwycać i dawać radość przez wiele lat, również wtedy, gdy dziecko będzie już dorosłym człowiekiem.

Naszyjnik dla przyszłej mamy na prezent

Ideą tego produktu jest umożliwienie przyszłej mamie posiadanie biżuterii, która zawsze będzie bliska jej sercu oraz przypomni o miłości i szczęściu, jakie czuła, kiedy ją otrzymała. Jeśli w Twojej rodzinie lub gronie przyjaciół ma pojawić się nowe dziecko, pomyśli o naszyjniku dla młodej mamy, który ma niepowtarzalną wartość dekoracyjną i pamiątkową. Naszyjnik dla przyszłej mamy, który podarujesz np. swojej ukochanej siostrze, kuzynce lub najbliższej przyjaciółce i z pewnością zyska status cennej pamiątki związanej z najpiękniejszym czasem w życiu każdej kobiety.

Ten niedrogi, ale bardzo efektowny prezent podarujesz każdej bliskiej kobiecie, która jest w ciąży lub właśnie urodziła dziecko. Idealnym momentem, aby wręczyć naszyjnik młodej mamie, jest impreza Baby Shower lub pierwsza wizyta powitalna u maluszka.

Dlaczego warto wybrać naszyjnik dla przyszłej mamy?

Naszyjnik dla przyszłej mamy to słodki gest, który pokazuje jej, że o niej myślisz i również ogromnie cieszą Cię narodziny maluszka. Taki upominek od serca znajdzie swoje honorowe miejsce wśród bezcennych pamiątek skrzętnie gromadzonych w czasie pierwszych miesięcy życia dziecka i zachowanych, aby wspominać towarzyszące im emocje.

Oto kilka powodów, dla których warto zamówić naszyjnik dla przyszłej mamy od Dedicante:

  • spersonalizowana grafika wygrawerowana laserowo, która się nie zetrze,
  • wysoka estetyka wykonania i dopracowane detale,
  • modne wzory pozwalające się wyróżnić,
  • trwałość i wyselekcjonowane materiały, aby naszyjnik służył przez długie lata.

Warto wybrać naszyjnik dla przyszłej mamy, ponieważ będzie to wyjątkowy dodatek, który założy na co dzień, aby w każdej chwili wspominać, jak wspólnie wyczekiwaliście narodzin dziecka. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny naszyjnik z indywidualnym grawerem dedykowanym młodej mamie.