Bransoletka mini koniczynka na łańcuszku 

79,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
rodzaj łańcuszka
Dodaj grawer
Strona pierwsza
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol
Strona druga (+ 3,00 zł brutto)
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

PayPo

Bransoletka z zawieszką wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej – nie ciemnieje i nie uczula. Bazą jest bardzo wytrzymały łańcuszek o regulowanej długości. Napisy na zawieszce wykonywane są grawerunkiem mechanicznym, który sprawia, że są wyjątkowo trwałe i się nie ścierają.

Urocza zawieszka w kształcie koniczynki, w trzech kolorach do wyboru. Dzięki personalizowanemu grawerunkowi, umieszczamy w niej wszystkie piękne chwile i to, co dla Ciebie najważniejsze – imiona, daty, sentencje, dedykacje.

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Koniczynka
Wymiary
12mm x 12mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Damska (szaro - różowy kartonik + różowa welurowa torebeczka)
Długość łańcuszka
15cm + 5cm regulacja
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!

Zobacz także