Bransoletka modern - Prezent na święta 

99,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
kolory pasków modern
Dodaj grawer
Strona druga
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

 

Skórzana bransoletka z kolekcji MODERN to świetny pomysł na podarunek dla ukochanego mężczyzny. Zrobiona jest z najwyższej jakości elementów: paska z naturalnej skóry i delikatnej blaszki ze stali szlachetnej. Skórzany pasek w kolorze czarnym, można dopasować do ulubionych elementów garderoby, na przykład butów czy paska.  Na niewielkiej blaszce zmieści się subtelny grawerunek, widoczny tylko z bliska, napis można wykonać  również  na odwrocie blaszki.

Bransoletka z blaszką wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej – nie ciemnieje i nie uczula. Pod wpływem wody nie rdzewieje i w porównaniu do srebra jest zdecydowanie bardziej odporna na zarysowania i uszkodzenia. To wszystko czyni ją produktem wręcz niezniszczalnym i idealnym na ozdobę biżuterii, którą wręczysz wyjątkowemu mężczyźnie.

Materiał
Stal Szlachetna + Skóra naturalna
Kształt
Prostokąt
Wymiary
11mm x 15mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Unisex (czarno - biały kartonik + szara welurowa torebeczka)
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!