Naszyjnik nieśmiertelnik z rękopisem dla Dziadka 

79,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
rodzaj łańcuszka
Dodaj grawer
Rękopis
Strona druga (+ 3,00 zł brutto)
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

PayPo

Brelok wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej – nie ciemnieje i nie uczula. Napis wykonano grawerunkiem mechanicznym, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i się nie ściera.

Naszyjnik z zawieszką ze stali szlachetnej w kształcie nieśmiertelnika z Twoim odręcznym napisem lub rysunkiem. Wystarczy, że prześlesz nam wybraną przez Ciebie grafikę, którą namalujesz czarnym długopisem na białej kartce. To idealny prezent dla ukochanego dziadka z okazji jego święta!

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Nieśmiertelnik
Wymiary
25mm x 45mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Tak
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Unisex (czarno - biały kartonik + szara welurowa torebeczka)
Długość łańcuszka
42 cm + 7 cm regulacja
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!