Zestawy Tata Córka

Aktywne filtry

Zestaw tata i córka

Kolekcja obejmująca zestawy dla taty i córki stworzona jest dla podkreślenia bliskości i miłości, jakie łączą ojca z jego ukochanym dzieckiem. Tak wyjątkowa relacja wymaga wyróżnienia, w czym pomogą bransoletki składające się na uroczy pakiet. Oryginalny i harmonijny design, ale grawerunek z napisem dedykowanym ojcom i córkom oddaje wyjątkowość relacji. Komplet spersonalizowanej biżuterii to świetna alternatywa dla pojedynczego elementu biżuterii, ponieważ będzie wspólnym prezentem dla dwóch osób — dla taty i córki.

Komplet tata córka — jaki wybrać?

Bazą zestawu bransoletek dla taty i córki jest sznurek. Znakomity komponent zarówno ze względu na swoje praktyczne właściwości, jak i estetyczny wygląd. Dzięki temu, że jest woskowany, odznacza się wysoką trwałością i odpornością na mechacenie, sprawiając, że bransoletki zawsze będą wyglądać jak nowe. Jest to bardzo ważne jeśli komplet ma posłużyć jako pamiątka na wiele lat. Wysokiej jakości sznureczki wyróżniają się atrakcyjnymi i wyrazistymi kolorami, które stanowią jeden z elementów personalizacji zestawu dla taty i córki. Błękitne, czerwone, czarne, a może popielate? W konfiguratorze produktów znajduje się pełna lista kolorów, spośród których można dobrać barwę lubianą przez córkę i tatę.

Poza kolorami równie ważnym kryterium doboru prezentu dla taty i córki w postaci kompletu jest wybór kształtu zawieszek. Jedną z opcji jest komplet z dwoma identycznymi zawieszkami. Przykładem może być wyjątkowy zestaw bransoletek tata i córka z puzzlem. Forma zawieszki mówi sama za siebie i natychmiast kojarzy się ze zgraniem oraz idealnym dopasowaniem osobowości taty i córki. Jeśli trudno o bardziej zgrany zespół ten komplet to strzał w dziesiątkę.

Kolejną z możliwości jest wybór bransoletek z zawieszkami o różnym kształcie — z charakterystyczną dla męskich bransoletek podłużną blaszką dla taty i serduszkiem lub chmurką dla córki. Typowo męska bransoletka i nieco bardziej fantazyjna o dziewczęcym uroku tworzą pakiet spójny pod względem wyglądu i znaczenia. Sprawdź naszą propozycję — zestaw bransoletek tata córka z blaszką i sercem.

Zestaw tata córka — idealny prezent na Dzień Ojca

Zaskakujący i wzruszający prezent z okazji Dnia Taty? Zestaw tata i córka składający się z dwóch bransoletek to świetna niespodzianka, jaka może zaskoczyć każdego ojca w dniu jego święta. Jedna bransoletka dla córki, druga dla taty — w ten sposób każde z Was zyskuje wyjątkową pamiątkę, która przywoła miłe wspomnienia nawet kiedy będzie dzielić Was spora odległość. Dzień Ojca może być idealnym pretekstem do wręczenia zestawu tata córka, wyróżniającego się niepowtarzalną estetyką oraz wielowymiarową symboliką.

Dlaczego warto zamówić zestaw dla taty i córki na prezent?

W naszej ofercie znajdziesz zestawy doskonale oddające głębię relacji łączącej córkę z tatą. Bransoletki noszone na nadgarstkach to elementy pełnej wyrazu biżuterii, ale także niezawodny sposób manifestacji uczuć. Wręczenie kompletu tata córka stanowi miły gest odzwierciedlający wartość więzi. Bransoletki dla taty i córki stają się łącznikiem, tworząc niewidzialną nić, która zbudowana jest ze wspólnych wspomnień i siły ich więzi. Co sprawia, że zestawy dla ojca i córki są idealnym pomysłem na prezent?

  • Modne i uniwersalne wzornictwo — bransoletki sznurkowe wpisują się aktualne trendy i upodobania estetyczne córek oraz ojców.
  • Najlepsze materiały — sznureczki oraz stal szlachetna odznaczają się atrakcyjnym wyglądem, a także wysoką trwałością, co pozwala nam tworzyć wyjątkowe komplety bransoletek dla ojców i córek.
  • Personalizacja kolorem i grawerem — dobierając barwę bransoletek oraz motyw graficzny na zawieszkach powstaje niepowtarzalny komplet dopasowany do upodobań, zarówno córki, jak i taty.
  • Prezent gotowy do wręczenia — zestaw zapakowany w eleganckie pudełeczko można wręczyć od ręki.

Zestawy tata i córka składające się z bransoletek to bogactwo barw i możliwość tworzenia osobistych dedykacji. Wybierz komplet, który najlepiej oddaje Wasze charaktery i upodobania.