Bransoletka miś 

69,00  Brutto
Wysyłka w 2 dni robocze
Wybierz kolor zawieszki
Wybierz kolor sznurka
Dodaj grawer
Strona pierwsza
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol
Strona druga
+
Zmień czcionkę:
Wybierz symbol

Bransoletka z misiem

Bransoletka z zawieszką w kształcie misia z wyciętym serduszkiem, której bazą jest bardzo wytrzymały sznurek, z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Sznurek jest mocno woskowany co daje nam pewność, że nie będzie się mechacił. Delikatny wzór zawieszki będzie idealną biżuterią dopełniającą wiele stylizacji.

Personalizacja bransoletki z misiem

Drobną zawieszkę możemy wybrać w trzech różnych kolorach: złoto, różowe złoto oraz srebro. Dodatkowo kolor sznurka możemy wybierać spośród dużej gamy kolorów. Zawieszka w kształcie misia umożliwia nam grawerunek z dwóch stron. Możemy uwiecznić na takiej zawieszce datę, imię lub nawet sentencje. Dzięki mechanicznej metodzie grawerowania mamy pewność, że nasz grawerunek będzie długo widoczny i odporny na ścieranie.

Dla kogo bransoletka miś?

Subtelna i delikatna zawieszka będzie idealna na prezent dla bliskiej nam osoby. Możliwość personalizacji bransoletki umożliwia nam dopasowanie jej do osoby obdarowywanej. Dzięki grawerunkowi możemy podarować bliskiej osobie nie tylko biżuterie ale również wspaniałą pamiątkę. Co ważne, stal szlachetna z której wykonana jest zawieszka, jest antyalergiczna i bezpieczna dla skóry bliskiej nam osoby. Dodatkowo szaro-różowy kartonik i możliwość wybrania okolicznościowej etykiety sprawia, że bransoletka jest od razu gotowa do dania jej w prezencie.

Materiał
Stal Szlachetna
Kształt
Miś
Wymiary
17mm x 21mm
Możliwość wygrawerowania zdjęcia
Nie
Możliwość wygrawerowania tekstu
Tak
Wersja opakowania
Damska (szaro - różowy kartonik + różowa welurowa torebeczka)
Brak recenzji użytkowników.

REKLAMACJA

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie podlega rocznej gwarancji, która nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych (zerwanie się łańcuszka, zarysowań, pęknięcia gumki itp.). Reklamować można np. odwiązanie się sznurka, brak regulacji sznurka, zepsucie zapięcia bransoletek, starcie się starcie się koloru biżuterii (zawieszek, koralików)

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.) drogą elektroniczną na adres email: [email protected]

 

ZWROT TOWARU 

Biżuteria grawerowana na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 10.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (bez grawerunku i indywidualnego wykonania) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 

Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.

Sklep Dedicante zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

Jesteśmy online!

Zobacz także