Dla par

Aktywne filtry

Prezent dla par na Walentynki

Wręczanie prezentów na Walentynki jest dla wielu par ważną tradycją. Obdarowywanie się nawzajem drobnymi podarunkami to miły zwyczaj, a stanie się jeszcze bardziej urzekający, jeśli niespodzianką będzie piękny walentynkowy komplet biżuterii dla pary z grawerem specjalnie dobranym na tę okazję. Wymieniając się bransoletkami lub naszyjnikami, można wyznać sobie miłość bez wypowiadania słów. Zestaw romantycznej biżuterii dla dwojga na Walentynki to oryginalny sposób, aby uczcić dzień zakochanych.

Zestawy dla par na Walentynki — jakie kupić?

Chętnie wybieranym przez pary prezentem na Walentynki jest zestaw dwóch bransoletek, które razem tworzą spójną całość i symbolizują wzajemne zaangażowanie. Nosząc na nadgarstku bransoletkę np. z jedną połówką serca i wiedząc, że drugą taką samą ma ukochana osoba, od razu można poczuć silną więź, której fundamentem jest miłość. Bransoletki, jako prezent dla pary na Walentynki, są szczególnie piękne, gdy mają pasujące do siebie zawieszki. Ułatwiliśmy zadanie zakochanym i stworzyliśmy gotowe zestawy bransoletek z idealne dobranymi zawieszkami.

Osoby, które połączyło przeznaczenie, mogą wymienić się podczas Walentynek pięknymi naszyjnikami zaprojektowanymi specjalnie dla par. Dołączone do nich zawieszki również są niczym dwa idealnie pasujące do siebie elementy układanki. Połyskujące naszyjniki na szyjach zakochanych będą nieść ze sobą przesłanie nierozerwalnej miłości, co dodatkowo przypieczętuje napis, który można odczytać dopiero po złączeniu zawieszek.

Walentynkowe zestawy upominkowe dla pary to również eleganckie breloki, które mają wartość pamiątkową, ale i reprezentują praktyczne prezenty. Dołączając je do kluczy, torebki czy plecaka można mieć stale przy sobie źródło wspomnień wspólnych chwil. Walentynki to idealny moment, aby podarować sobie zestaw spersonalizowanych breloków z osobistym przesłaniem.

Jak stworzyć unikatowy prezent dla pary na Walentynki?

Wybierając naszą ofertę, zakochani mogą stworzyć dla siebie oryginalny prezent - zestawy prezentowe, które będą dopasowane do ich osobowości. Po wybraniu z listy dostępnych zestawów odpowiedniego modelu biżuterii warto zastanowić się nad kształtem zawieszek, na których naniesiemy grawer. Nasze zestawy nawiązują do święta miłości, więc znajdziesz wśród nich klasyczne rozwiązania np. komplet bransoletek dwie połówki serca lub dwa puzzle, które można połączyć, kiedy zakochani są tuż obok siebie. W ofercie znajdują się również zawieszki o prostej geometrycznej formie, takie jak zestaw naszyjników dla par kółka, słupki, czy prostokątne blaszki, które spodobają się miłośnikom minimalizmu.

Prezent dla par na Walentynki spersonalizujesz również pod względem koloru. Za pomocą konfiguratora ustawisz niezbędne parametry danego produktu. Dobierzesz m.in. kolor zawieszki czy łańcuszka, który może być złoty lub srebrny, natomiast w przypadku bransoletek zaznaczysz np. ulubiony odcień sznurka. Wiele opcji do wyboru pozwala zaprojektować niepowtarzalne zestawy dla par i tym samym tworzyć najlepsze prezenty na walentynki.

Co wygrawerować na biżuterii dla par na Walentynki?

Grawerunek jest najważniejszym elementem personalizacji prezentu dla pary na Walentynki. W zależności od tego, jaki komplet wybierzesz, jedną stronę zawieszki może pokrywać gotowy wzór graweru, a drugą napis wymyślony przez Ciebie. Możesz zdecydować się również na zestawy z pustymi zawieszkami, gdzie na obydwu stronach znajdzie się napis Twojego autorstwa. Liczy się każdy oryginalny pomysł. Ciekawą opcją jest połączenie tekstu z małą grafiką, która może przedstawiać np. przenikające się serduszka, kłódki miłości, kwiaty czy inny symbol, który w szczególny sposób jest Wam bliski. Z uroczym obrazkiem walentynkowy prezent nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Jakie napisy mogą pojawić się na biżuterii ofiarowanej z okazji Walentynek? Przygotowaliśmy kilka uroczych wzorów, aby Ci ułatwić i przyspieszyć dokonanie wyboru: “Kiedy jesteśmy razem, reszta nabiera sensu”, “Zakochany w Niej/w Nim” czy “Piękna/Bestia”. Więcej napisów wzbogaconych wyjątkowymi grafikami, znajdziesz wchodząc w konkretny produkt. Idealny prezent na walentynki może być oznaczony Waszymi imionami, datą i być może dodatkowo ulubionym powiedzonkiem lub cytatem.

Czym wyróżniają się nasze prezenty walentynkowe dla par?

Na święto zakochanych zaprojektowaliśmy biżuterię, która jest niezwykle estetyczna i jednocześnie przystępna cenowo. Za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji, m.in. stali szlachetnej, pary mogą cieszyć się dodatkami, które są wytworne i trwałe. Istnieje wiele powodów, dla których zdecydowaliśmy się użyć stali nierdzewnej do naszej walentynkowej biżuterii: jest wytrzymała, pięknie połyskuje, nie czernieje i nie wywołuje alergii.

Zestawy dla par na Walentynki znajdujące się w naszej ofercie są dopracowane w najdrobniejszym detalu. Świetnie prezentują się z każdym strojem, a dzięki temu, że do ich tworzenia wykorzystujemy najlepsze komponenty, zachowają nieskazitelny wygląd na następne lata.

Romantyczny prezent dla pary na Walentynki — dlaczego warto kupić?

Walentynki to dzień, w którym celebrowana jest miłość i świetna okazja, aby wręczyć zestaw romantycznej biżuterii, który sprawi, że życiowy partner poczuje się kochany. Nasze prezenty walentynkowe dla par zostały zaprojektowane z myślą o tworzeniu wspomnień, które wykraczają poza sam dzień Walentynek i obejmują wspólną przyszłość dwojga ludzi.

Istnieje wiele powodów, dla których warto zamówić prezenty walentynkowe dla par w postaci biżuterii od Dedicante:

  • są ozdobione oryginalnym grawerem, który wykonamy na podstawie gotowych wzorów i/lub Twojego pomysłu,
  • użyta stal szlachetna o doskonale gładkiej powierzchni stanowi idealne tło pod grawer i ma znakomite właściwości wytrzymałościowe,
  • lekkość i przemyślany design sprawiają, że komfort noszenia biżuterii jest bardzo wysoki.

Bransoletki z zawieszkami w kształcie serca, dwa nieśmiertelniki symbolizujące nierozerwalność miłosnej więzi czy puzzle potwierdzające Wasze dopasowanie? Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy wspólny prezent walentynkowy, dzięki któremu zostanie upamiętniona ta wyjątkowa okazja.