Prezenty na Dzień Nauczyciela - trwała pamiątka na długie lata

Dzień Nauczyciela - 14 października - to szczególne święto uroczyście obchodzone co roku  w każdej szkole. To także doskonała okazja, aby podarować swojemu nauczycielowi prezent, który na długo zapadnie mu w pamięci, a jednocześnie będzie dla niego podziękowaniem za poświęcenie i trud włożony w codzienną (często niełatwą) pracę.

Prezent dla Nauczyciela

Pomysły na indywidualne prezenty dla nauczycieli

Może zamiast tradycyjnych kwiatków lub czekoladek, warto byłoby w tym roku zaskoczyć swojego nauczyciela? Znamy na to doskonały sposób! Oto kilka pomysłów na indywidualny prezent z wybraną przez Ciebie dedykacją. Będzie to wspaniały upominek na Dzień Nauczyciela, a jednocześnie trwała pamiątka na wiele lat.

Prezenty dla nauczycieli

W ofercie stworzonej z myślą o wszystkich nauczycielach, znajdziesz breloki oraz bransoletki z gotowymi grafikami (takimi całkiem poważnymi i bardziej zabawnymi). Możesz spośród nich wybrać takie, które najlepiej pasują do Twojego belfra, zwłaszcza, że część z nich zawiera najpopularniejsze teksty u nauczycieli. Drugą stronę natomiast uzupełniasz samodzielnie, wykorzystaj więc ją na osobistą dedykację wraz z podpisem od konkretnego ucznia, bądź całej klasy. Wszystko po to, aby za kilka lat nauczyciel patrzący na taki prezent, przypomniał sobie najlepsze momenty spędzone z całą klasą lub uczniem. To na pewno wywoła uśmiech na twarzy nawet najbardziej poważnego profesora.

Teksty nauczycieli

Oryginalny prezent dla Wychowawcy

Grawerowane breloczki oraz bransoletki to także doskonały pomysł na prezent dla Wychowawcy. W prosty sposób możesz sprawić, aby Twój Wychowawca poczuł się wyróżniony i otrzymał prezent inny niż wszyscy pozostali. Na pewno taki niedrogi upominek będzie miał dla każdego wielkie znaczenie i zatrzyma najlepsze szkolne wspomnienia.

Upominek dla nauczyciela

Zobacz więcej naszych propozycji

Dzień Nauczyciela 2020