Biżuteria dla dzieci - urocza kolekcja dla najmłodszych

Jak często stajesz przed dylematem co kupić dziecku na prezent z okazji urodzin, świąt czy ważnego wydarzenia? Boisz się, że kolejna zabawka do kolekcji po chwili zostanie rzucona w kąt? Właśnie dlatego, wychodzimy Ci naprzeciw, tworząc kolekcję biżuterii przeznaczoną dla najmłodszych. Urocze wzory zawieszek, kolorowe sznurki, a także możliwość personalizacji sprawia, że taki prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i przetrwa długie lata!

Biżuteria dla dzieci

Bransoletki, kolczyki, naszyjniki - dla dziewczynek i nie tylko

Kolekcji Dziecięcej znajdziesz kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla dzieci z bardzo wrażliwą skórą.

Dodatkowo z myślą o najmłodszych wybraliśmy wzory kojarzące się z beztroską, dziecięca radością, przywołujące wspomnienia pięknych chwil. Każda zawieszka wzbogacona o grawerunek imienia pociechy, bądź daty jego urodzin nabierze szczególnego znaczenia i sprawi, że dziecko nie będzie chciało się z nią rozstać.

Bransoletki dla dziewczynki

Oprócz naszyjnikówbransoletek z imieniem dzieci, w swojej ofercie posiadamy także kolczyki ze stali chirurgicznej w uroczych wzorach, które podkreślą błysk w oku każdej dziewczynki. Na kolczykach polecamy wygrawerować np. pierwszą literkę imienia - zyskają wówczas indywidualny charakter. Do wygrawerowanych napisów można dodać także symbol, który przedstawia ulubione zwierzątko, zabawkę lub ważny moment w życiu dziecka.

Poza biżuterią stworzoną dla małych księżniczek, przygotowaliśmy także bransoletki które idealnie pasują na młodych gentlemanów - na chłopięcej ręce idealnie prezentuje się np. chmurka lub słonik.

Co istotne, nie musisz się obawiać o to, czy bransoletka na pewno będzie dobra dla obdarowanej pociechy, ponieważ dzięki regulacji dostosuje się zarówno na rączkę niemowlaka, jak również nastolatka.

Biżuteria dziecięca

Biżuteria dla dzieci - bezpieczeństwo przede wszystkim

Materiały, z których wykonana jest dziecięca biżuteria są w 100% hipoalergiczne oraz nierdzewne. Nie ma więc ryzyka, że dziecko dostanie uczulenia podczas noszenia bransoletki lub kolczyków. Jeśli chcesz poznać więcej zalet biżuterii ze stali szlachetnej zapraszamy na nasz osobny post TUTAJ.

Bransoletki z imieniem

Poza tym możesz dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, grawerując na zawieszce jego imię i nazwisko oraz numer kontaktowy do rodzica, bądź adres zamieszkania. Oczywiście, najlepiej byłoby, aby te dane na bransoletce nigdy nie były potrzebne, ale...przezorny zawsze ubezpieczony!

Zobacz całą kolekcję dziecięcą i wybierz coś idealnego dla Twojej pociechy!

Kolekcja dziecięca