Marzec to zdecydowanie miesiąc należący do płci pięknej. Wszystko za sprawą Międzynarodowego Dnia Kobiet, który obchodziliśmy 8 marca. Święto jedyne w swoim rodzaju. Dzień w którym każda z nas może poczuć się doceniona, piękna, kochana...

Poza tym jest to doskonała okazja, do tego, aby zadać sobie pytanie, co można zrobić dla samej siebie, aby tak wyjątkowo czuć się każdego dnia?

bizuteria_dla_kobiet

Co można zrobić dla siebie?

Czasami tak niewiele potrzeba, aby poczuć się zdecydowanie lepiej. Małe gesty naprawdę potrafią zdziałać cuda! Propozycji na rozpieszczenie samej siebie jest całe mnóstwo, a co najlepsze - w większości są bezpieczne dla naszego portfela. Liczy się wszystko, co sprawia nam choćby minimalną przyjemność. Oto sprawdzone (osobiście!) pomysły na to, jak uczynić swój dzień przyjemniejszym, a przy okazji wywołać u siebie promienny uśmiech:

• spacer na świeżym powietrzu,

• gorąca kąpiel z bąbelkami,

• wieczór z ulubioną herbatką i dobrą książką,

• aktywność fizyczna,

• ciekawy film lub wciągający serial,

• spontaniczne (drobne ;)) zakupy.

Jeśli przychodzi taki moment, że akurat masz ochotę na zakup nowego drobiazgu, niech tym razem nie będzie to zbędny bibelot, ale coś, co sprawi, że Twoja radość zostanie zatrzymana na dłużej.

bransoletka_z_grawerem

Biżuteria kobieca - stworzona specjalnie z myślą o Tobie

Bransoletki i naszyjniki stworzone specjalnie z myślą o kobietach nie dość, że utrwalą piękne wspomnienia, dodadzą energii, to jeszcze będą przypominać o tym, jak ważne jest sprawianie sobie malutkich przyjemności każdego dnia. Gotowe kobiece grafiki na każdym kroku będą podkreślały, że masz tę moc! I siłę, która potrafi sprawić, że każdy dzień będzie jedyny w swoim rodzaju, a wszelkie niepowodzenia bardzo szybko odejdą w niepamięć. Wystarczy, że spojrzysz na biżuterię, którą zawsze możesz mieć blisko siebie i od razu przypomnisz sobie, że najważniejsze jest Twoje szczęście!

naszyjnik_z_grawerem