Adresówka dla psa - w trosce o bezpieczeństwo Twojego pupila

Ostatnio tak często na portalach społecznościowych pojawiają się wpisy "Zaginął pies!" "Czyja zguba? Udostępnij!".

Niestety, czasami nie jesteś w stanie zapobiec nagłemu zniknięciu swojego zwierzaka, ale nawet w takich okolicznościach, możesz zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Wszystko dzięki adresówce dla psa. Z pozoru - zwykła blaszka, przypinana do obroży lub szelek. W rzeczywistości - nośnik wszystkich najważniejszych informacji , które stają się niezbędne w przykrym momencie zaginięcia Twojego ukochanego pupila.

Identyfikator


Adresówka dla psa z grawerem - jakie dane umieścić na zawieszce?

Na adresówce warto wygrawerować wszystkie dane na temat zwierzęcia , miejsca jego zamieszkania oraz możliwości kontaktu z właścicielem. Jest to niezbędne, aby każdy, kto znajdzie Twojego pupila, mógł bez problemu się z Tobą skontaktować.

Umieszczenie na pierwszej stronie imienia pozwoli w łatwy sposób oswoić i uspokoić psa do momentu przybycia właściciela. Na drugiej stronie adresówki wygraweruj numer telefonu lub adres zamieszkania, bądź jedno i drugie - jak wolisz :)

Wyraźny oraz trwały grawer sprawi, że każdy będzie w stanie odczytać umieszczone informacje.

Rodzaje zawieszek dla psów - jaki identyfikator wybrać?

W trosce o Twojego pupilka, stworzyliśmy bogatą ofertę identyfikatorów ze stali szlachetnej. Odporne na zarysowania, nie uczulają oraz nie rdzewieją pod wpływem wody - to tylko część ich zalet. Dodatkowo wszystkie występują w trzech kolorach: srebrnym, złotym i różowego złota oraz w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu możesz w łatwy sposób indywidualnie dopasować zawieszkę do swojego pieska. Najważniejsze jest to, aby mu nie przeszkadzała podczas codziennych czynności, a jednocześnie była funkcjonalna. Warto również dobrać adresówkę pod względem estetycznym do obroży, smyczy, szelek lub ubranka - stanie się elementem dekoracyjnym i jednocześnie biżuterią dla psa.

Identyfikatory tradycyjne

Dla osób, które ponad wszystko cenią sobie użyteczność, przygotowaliśmy identyfikatory tradycyjne - wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Proponujemy pięć standardowych kształtów do wyboru, a wśród nich bestseller wszystkich miłośników zwierząt, czyli adresówka w kształcie kości.

Adresówka kosteczka

Identyfikatory deluxe

Adresówki w wersji deluxe, to popozycja dla bardziej wymagających właścicieli zwierząt, którzy oprócz funkcjonalności cenią sobie elegancję. Każda adresówka z kolekcji deluxe jest ozdobiona cyrkoniową łapką psa , co nadaje jej luksusowego charakteru.

Zawieszki zaczepione są na podwójnym trwałym kółeczku, które bez problemu można przypiąć do obroży lub szelek.

Teraz możesz mieć pewność, że błyszczący identyfikator ze stali szlachetnej na pewno od razu przyciągnie wzrok każdego, kto zauważy samotnie błąkającego się pieska.

Biżuteria dla psa