Bransoletki z charmsami - na czym polega ich fenomen?

Kolekcja bransoletek z zawieszkami Story Charms powstała z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, uniwersalność, a jednocześnie indywidualny charakter biżuterii. Tak, to wszystko możliwe za pomocą jednej bransoletki! O tym, jak będzie wyglądała Twoja bransoletka decydujesz od początku do końca sama. Masz dzięki temu okazję choć na chwilę zamienić się w projektantkę biżuterii i stworzyć sobie bransoletkę, która nie dość, że będzie idealnym dodatkiem do każdej Twojej stylizacji (także tej wieczorowej!), to także stanie się nośnikiem Twojej osobistej historii.

Bransoletki z charmsami

Główną rolę odgrywają urocze charmsy - zawieszki w najróżniejszych wzorach. Spośród ponad 40 kształtów możesz wybrać takie, które przekazują Twoje emocje, są symbolem pięknych momentów w Twoim życiu, symbolizują kogoś bliskiego lub po prostu podobają Ci się i idealnie wpisują się w Twój styl. Dzięki temu, nieważne gdzie będziesz, w każdej chwili będą Ci towarzyszyć miłe wspomnienia.

Symbol nieskonńczoności

Zawieszki możesz dowolnie mixować pod względem kolorów (do wyboru są trzy: srebrny, złoty i różowe złoto) i kształtów. Baza do charmsów to siatkowa bransoletka wykonana ze stali szlachetnej, więc nic się z nią nie stanie, nawet przy kontakcie z wodą.

Jeśli to nadal dla Ciebie mało, poszliśmy o krok dalej! Aby jeszcze bardziej podkreślić indywidualny charakter bransoletki, stworzyliśmy zawieszkę, również wykonaną ze stali szlachetnej, w kształcie serduszka z możliwością grawerunku. To od Ciebie zależy jaki grawer na nim umieścisz oraz, czy połączysz je z innymi charmsami, czy będziesz nosić pojedynczo. Zarówno w jednej, jak i w drugiej kombinacji wygląda zjawiskowo.

Bransoletka z charmsami

Stwórz niepowtarzalną bransoletkę z zawieszkami za pomocą kreatora biżuterii

Jeśli od dłuższego czasu marzysz o tym, aby mieć jedyną w swoim rodzaju bransoletkę, ale nie wiesz czy wybrane przez Ciebie zawieszki będą do siebie pasowały - stworzyliśmy coś specjalnie dla Ciebie! To takie proste - Wystarczy, że użyjesz naszego KREATORA STORY CHARMS i w pełni oddasz się swojej twórczej naturze. Wybieraj zawieszki opowiadające Twoją historię, zmieniaj ich kolejność, baw się kolorami i wzorami - w tym przypadku ogranicza Cię własna wyobraźnia (i może troszkę długość bazy ;))

Bransoletka dla przyjaciółki

Gotowe bransoletki z charmsami - wyprzedaż wiosenna

Sami również uwielbiamy bawić się w kreatorów trendów biżuteryjnych i w związku z tym, stworzyliśmy kilka "perełek", którymi bardzo chcieliśmy się podzielić. W tym celu wprowadziliśmy do sklepu gotowe bransoletki Story Charms w pełni wymyślone przez nasz kreatywny personel. Być może wśród naszej autorskiej kolekcji, znajdzie się taka bransoletka, która zauroczy Cię od pierwszego wejrzenia. Zwłaszcza, że ich cena jest aktualnie bardzo kusząca, ponieważ znajdują się na wyprzedaży -20%.

Gotowe bransoletki damskie

To jaka będzie Twoja historia?