Baby shower, narodziny dziecka - prezent dla młodej mamy

Jeśli szukasz idealnego prezentu na narodziny dziecka, z okazji baby shower lub zastanawiasz się jak powiedzieć rodzicom, że wkrótce zostaną dziadkami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Z myślą o świętowaniu narodzin dziecka powstała specjalna kolekcja biżuterii Dedicante, która będzie symboliczną pamiątką tych najpiękniejszych chwil.

Jak powiedzieć rodzicom o ciąży?

Wiadomość o ciąży z reguły wywołuje niemałe poruszenie wśród najbliższych. Chciałabyś przekazać tą nowinę nieco inaczej niż po prostu: "Zostaniecie dziadkami"? Mamy w swojej kolekcji bardziej oryginalny pomysł! Breloczki z wygrawerowanym napisem "Będziesz babcią" oraz "Będziesz dziadkiem" - wręczając taki prezent przyszli dziadkowie na pewno nie spodziewają się tego, co zobaczą w środku, to będzie dla nich prawdziwe zaskoczenie i z pewnością wywoła niesamowitą radość, a kto wie, może i nawet łzy wzruszenia?

Jak powiedzieć rodzicom o ciąży? W dodatku breloczki będą mogli nosić zawsze przy sobie, dzięki czemu przez cały okres ciąży (a nawet dłużej), będą sobie przypominali o tym niezwykłym momencie! Oprócz rodziców, możesz także w taki sposób poinformować o swojej ciąży swojego partnera, że już wkrótce będzie tatą, a także siostrę bądź przyjaciółkę, że zostanie ciocią!

Prezent dla młodej mamy

Prezent dla przyszłej mamy - baby shower

Przyszła mama przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu, warto w tym momencie dodać jej otuchy i podarować talizman, który będzie z nią w tych pięknych, ale czasami także trudnych chwilach. Zastanawiasz się jaki moment będzie najlepszy, aby wręczyć bransoletkę przyszłej mamie? Coraz większy rozgłos zyskują przyjęcia Baby Shower i to jest znakomita okazja do tego, by podarować ponadczasową pamiątkę jaką jest bransoletka z indywidualnym grawerunkiem. Taka pamiątka pozostanie z obdarowaną już na stałe, a kto wie, może z czasem zostanie przekazana dziecku.

Prezenty na baby shower

Prezent na narodziny dziecka - bransoletka dla młodej mamy

Idąc pierwszy raz na odwiedziny nowonarodzonego dziecka, warto także pomyśleć o drobiazgu dla świeżo upieczonej mamy. Taką niespodzianką może być bransoletka, lekka i wygodna w noszeniu z uroczą zawieszką nawiązującą do nowej roli w życiu np. w kształcie dziecięcych stópek, wózka lub misia. Praktyczny aspekt biżuterii jest bardzo ważny, ale należy podkreślić przede wszystkim jej wartość sentymentalną. Uzyskujemy ją dołączając do każdej bransoletki gotową grafikę wybraną specjalnie dla młodej mamy, a z drugiej strony - napis dedykowany bliskiej osobie, imię dziecka lub datę jego urodzenia.

Prezent z okazji narodzin dziecka

Bransoletka z dedykacją dla przyszłej mamy, breloczek z nowiną dla rodziców, prezent dla świeżo upieczonej mamy - to drobiazgi o wielkiej wartości, przypominające jedną z najpiękniejszych chwil w życiu, dzięki czemu nabierają niesamowitej mocy.

Narodziny dziecka