26 maja Dzień Matki - jaki prezent wybrać?

26 maja - Dzień Matki - bez wątpienia to najważniejszy i najpiękniejszy dzień w roku, w którym możesz podziękować swojej Mamie za jej miłość, poświęcenie i wszystko, co dla Ciebie zrobiła.

Pomożemy Ci sprawić, aby w tym roku był inny niż dotąd, niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Twoja Mama zapamięta go na zawsze, a wszystko za sprawą personalizowanych prezentów stworzonych specjalnie na tę okazję, które spowodują radość oraz łzy wzruszenia.

Dzień Matki 2020 - jaki prezent kupić mamie?

Z myślą o każdej wspaniałej mamie powstały prawdziwe bestsellerybransoletki z zawieszkami w kształcie serca - do wyboru na sznurkach, koralikach oraz story charms. Gotowe grafiki takie jak Mama Idealna lub Kocham Cię Mamo, nie tylko wywołają uśmiech u każdej mamy, ale także wyrażą Twoje najważniejsze uczucia. Z drugiej strony zawieszki natomiast możesz umieścić osobiste wyznanie, ważną datę dla Was, imiona, bądź symbol, z którym kojarzy Ci się mamą.

Mama Idealna - HIT wśród bransoletek dla mamy

Od wielu lat największą popularnością wśród bransoletek dla mamy cieszy się serce z grawerunkiem 'Mama Idealna'. Tak jest także w tym roku, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, dodając kolejny rodzaj bransoletki z bestsellerowym napisem, tak aby trafić w najróżniejsze gusta.

Bransoletka z grawerem dla Mamy

Bransoletka z charms

Bransoletki dla mamy i córki

Kolekcja bransoletek Mama&Córka, to absolutny fenomen wśród propozycji na prezent dla Mamy! Od teraz każda mama ze swoją córką mogą mieć cząstkę siebie blisko serca. Jedna bransoletka (duże serce lub koniczynka) stanowi uzupełnienie drugiej (małego serca/ koniczynki), a wszystko za sprawą wielu grafik, które możesz dopasować do swojej relacji z Mamą i jeszcze bardziej podkreślić Waszą wyjątkową więź.

Bransoletka dla córkiPrezent dla mamy

Nadal zastanawiasz się co kupić na Dzień Matki?

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz, którą bransoletkę wybrać, pamiętaj, że każdą z nich możesz w dowolny sposób personalizować i dopasować specjalnie do swojej mamy. Stworzysz w ten sposób oryginalny i niespotykany dotąd prezent na Dzień Matki, idealnie trafiając w jej gust. A oto kilka propozycji od naszych klientek i ich zadowolonych mam :

Best mom

Oryginalna bransoletka z charmsami

Prezent dla mamy na dzień matki